Jesteśmy producentem wysokiej klasy automatów do lodów
Sprzedaż   +48 602 590 591 Serwis   +48 782 291 023  biuro@basat.pl
PL  IT
« Wróć

Maszyny i automaty do robienia i kręcenia lodów

 

Lody zaliczają się do najbardziej popularnych deserów na świecie. Cieszą się ogromną popularnością również w Polsce. Nie jest więc dziwne, że sprawnie działający automat do lodów jest pożądany przez każdego przedsiębiorcę, który chce oferować te zimne specjały swoim Klientom. Firma Basat od lat jest znana z dostarczania odbiorcom najwyższej klasy urządzeń, jakie gwarantują przygotowanie pysznych, słodkich i chłodzących przysmaków o idealnej konsystencji oraz temperaturze. Dobry automat do robienia lodów zalicza się do atrybutów licznych cukierni, kawiarni, barów czy restauracji – działających w różnych lokalizacjach i w różnych okresach w ciągu roku.

Solidna i nowoczesna maszyna do kręcenia lodów

Na przestrzeni lat intensywnie testowaliśmy nasze autorskie rozwiązania, aby móc zaproponować Klientom doskonały sprzęt. Taki, który pozwoli oferować wszystkim nabywcom pyszne lody kręcone, których smak nie będzie mógł się równać z żadnymi innymi. Warto podkreślić, że koszty związane z zakupem urządzeń z naszej oferty są stosunkowe do ich wysokiej jakości. To jeszcze jeden powód, aby zdecydować się na proponowane rozwiązania. Maszyna do lodów od Basat to gwarancja najwyższej jakości i wolnego od problemów użytkowania nawet po długim czasie od jej nabycia. Jeśli ktoś szuka sprzętu na lata, my możemy go dostarczyć.

Dbamy o to, by wszystkie maszyny w naszej ofercie pozwalały Klientom na szerokie pole manewru w zakresie przyrządzania lodów świderków. Stawiamy na specjalne rozwiązania, dzięki którym w pełni wykonalne jest przygotowanie tak zwanych lodów świderków. Czasami są one także określane mianem lodów amerykańskich. Wyróżnia je orzeźwiający smak oraz unikalny wygląd. Od dawna zaliczają się do najwyżej ocenianych letnich przysmaków. Uważamy, że przy tym wszystkim dobra maszyna do produkcji lodów powinna być intuicyjna w obsłudze nawet dla tych osób, jakie po raz pierwszy w życiu mają z takim sprzętem kontakt. Stąd projektujemy je i konstruujemy zgodnie z tymi założeniami.

Łatwa w użytkowaniu maszyna do robienia lodów w rozsądnej cenie

Dobrze wiemy, że w okresie wakacyjnym w miejscowościach wypoczynkowych wiele osób pracuje dorywczo. Są one zatrudniane między innymi w punktach sprzedaży deserów i w szeroko rozumianej gastronomii. Jest bardzo możliwe, że ludzie ci nigdy wcześniej nie obsługiwali maszyn do lodów i nie mają w tej materii żadnych doświadczeń. Dlatego wystarczy jedynie postawić na nasz sprzęt. Każda maszyna do wyrabiania lodów, którą rekomendujemy nabywcom, została wykonana w taki sposób, aby użytkowanie jej było wręcz dziecinnie proste. To ogromny walor, którym chwalimy się na każdym kroku, a Klienci doceniają ten fakt. Do pracy ze sprzętem można przystąpić niemal z marszu, bez potrzeby przeprowadzania skomplikowanych szkoleń.

W przypadku lodów tego typu, najważniejszy jest smak oraz konsystencja . Robimy wszystko, aby były one jak najlepsze, dlatego oferowane urządzenia zoptymalizowaliśmy pod tym kątem. Tym samym konsument może kupić pyszne lody, które będą idealnie orzeźwiać w upalny dzień. Żadna inna maszynka do lodów nie łączy równie udanie korzystnej ceny z funkcjonalnością oraz prostotą obsługi. Dla lokali gastronomicznych to wręcz znakomite rozwiązanie.

Coś w sam raz dla profesjonalistów

Naszymi Klientami są przede wszystkim obiekty z doświadczeniem i renomą rynkową oraz takie, jakie chcą w krótkim czasie zyskać szerokie grono zainteresowanych. W świecie usług gastronomicznych liczy się perfekcja i rzetelność, a to wiąże się z sięganiem po odpowiednie wyposażenie. Nasze urządzenia do produkcji lodów są uznawane za jedne z najlepszych nie tylko na polskim rynku. Potencjał jaki się w nich kryje nie budzi w tym momencie żadnych wątpliwości, dlatego sięgają po nie z entuzjazmem klienci chcący zaproponować swoim odbiorcom pyszne lody oraz desery na ich bazie. Basat dysponuje zapleczem, które pozwala przyrządzić specjały o doskonałym smaku i kapitalnej prezencji wizualnej – wszak je się również oczami.

W tej chwili dzięki naszej ofercie każdy może się przekonać, że eksploatacja sprzętu o takim przeznaczeniu może być przyjemna i wolna od komplikacji. Wynika to z zastosowania odpowiednich podzespołów oraz rozwiązań technologicznych. Kluczowe znaczenie w tym kontekście ma system IPS Logic, który samodzielnie opracowaliśmy oraz wdrożyliśmy. Rekomendowane maszyny pracują na bazie niezawodnego sterownika Siemens S7-1200 jaki wyróżnia wysoka efektywność i precyzja działania. Ryzyko wystąpienia jakichkolwiek problemów w zakresie użytkowania sprzętu zostało ograniczone do absolutnego minimum, co jest wyborną wiadomością dla wszystkich zainteresowanych.

Nowatorskie urządzenie do robienia lodów – sposób na pozyskanie nowych gości

Działa wiele lokali, które chcą cieszyć się uznaniem ze strony konsumentów. Działają one w różnych lokalizacjach – w większych i mniejszych miastach, a także w turystycznych kurortach. Często ich szefowie szukają pomysłów na poszerzenie asortymentu, czego można dokonać naprawdę wieloma drogami. Automat do lodów jest na to znakomitym sposobem. Trzeba jednak zdecydować się na rozwiązanie odpowiadające wymogom współczesności – maszyny oferowane przez Basat to jedna z najlepszych propozycji w tej kategorii urządzeń na krajowym rynku.

Korzyści wynikające z posiadania automatu do robienia lodów są naprawdę wymierne. Przede wszystkim popyt na lody oraz lodowe desery w okresie wiosenno-letnim jest bardzo duży. Coraz więcej jest osób, które chętnie sięgną po tego rodzaju przysmak również jesienią, a nawet zimą. Inwestycja zwróci się więc z pewnością i to w zaskakująco szybkim tempie. Dla przedsiębiorców z branży gastronomicznej jest to świetna wiadomość. Skorzystanie z naszej oferty maszyn do lodów bez wątpienia się opłaci.

Maszyna do kręcenia lodów z pełnym wsparciem technicznym

Nasze maszyny objęte są kompletnym wsparciem serwisowym. Jeśli tylko pojawią się problemy, wystarczy jeden telefon, a nasi technicy pojawią się na miejscu. Szybka reakcja sprawia, że maszyna do lodów wróci do pożądanego stanu i znów będzie cieszyć gości smakiem wyśmienitych słodkości, które wspaniale ochłodzą w ciepły czas.

Taka polityka także wyróżnia nas na tle innych rynkowych graczy w Polsce, którzy często nie mogą lub zwyczajnie nie chcą pomagać nabywcom wyposażenia w trudnych sytuacjach. Dla nas zadowolenie partnerów jest priorytetem, dlatego gdy tylko pojawia się potrzeba, podejmujemy kroki niezbędne do tego, aby oferowane urządzenia wywiązywały się ze wszystkich swoich zadań. Solidna maszyna do produkcji lodów może być cennym uzupełnieniem możliwości lokalu – należy jednak nabyć ją u odpowiedzialnego dostawcy. Basat nie pozostawi w tym zakresie żadnych powodów do narzekań.

Nowe technologie w służbie słodkiego orzeźwienia

Jak już wspomnieliśmy, stosujemy w naszych maszynach doskonałe podzespoły oraz własną technologię opracowaną na gruncie wieloletnich doświadczeń. Dbamy również o kwestie związane z odpowiedzialnością za środowisko naturalne. Oferowana maszyna do robienia lodów wyróżnia się na tle urządzeń konkurencyjnych niskim zapotrzebowaniem na energię elektryczną. Koszty jej regularnej eksploatacji są więc niewielkie, co jest kolejnym istotnym atutem. Tym samym firma Basat może zapewnić, że każde z urządzeń polecanych Klientom doskonale połączy wydajność, łatwość użytkowania i konserwacji, a także energooszczędność. Warto nam zaufać.

Lody amerykańskie to przysmak ceniony również w naszym kraju. Szczególnie w sezonie letnim można spotkać wielu turystów i spacerowiczów delektujących się delikatnym smakiem lodów świderków. Aby jednak lody, które są sprzedawane POSIADAŁY ODPOWIEDNIE WALORY SMAKOWE a ich wytwarzanie bezpieczne potrzebna jest wysokiej klasy maszyna do lodów amerykańskich. Takie właśnie maszyny do lodów świderków oferuje Państwu firma Basat. Nasze urządzenia to najwyższej jakości sprzęt charakteryzujący się wysoką wydajnością. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii oraz dbałość o każdy szczegół wykończenia sprawia, że maszyna do lodów kręconych, którą oferujemy to sprzęt najwyższej klasy cechujący się bezawaryjnością. Jest to również urządzenie energooszczędne, dzięki czemu pozwala na znacznie zminimalizowanie kosztów produkcji lodów. Kolejną zaletą jaką posiada nasza maszyna do lodów amerykańskich jest jej funkcjonalność. Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i intuicyjna co znacznie ułatwia pracę w pełnym ruchu sezonie. Warto nadmienić również, że nasze maszyny do lodów objęte są na terenie kraju serwisem, który w bardzo szybki i solidny sposób jest w stanie usunąć każdą usterkę lub awarię. W naszym serwisie stosujemy tylko oryginalne części najwyższej jakości co jest gwarancją skutecznej naprawy. Maszyny do lodów oferowane przez firmę Basat to najnowocześniejsza technologia. Nie wymagają ręcznej obsługi bowiem cały proces produkcji i wydawania porcji lodów odbywa się automatycznie poprzez DOTKNIĘCIE WYBRANEJ IKONY NA PANELU DOTYKOWYM. Dzięki temu proces sprzedaży lodów amerykańskich zostaje zautomatyzowany a tym staje się o wiele wydajniejszy i bardziej sprawny. Maszyny naszej firmy znane są w całym kraju. Cieszą się niesłabnącą popularnością wśród pracowników branży gastronomicznej. Elegancki design oraz najwyższej klasy części zastosowane do produkcji to gwarancja zadowolenia z użytkowania. Maszyny do lodów świderków, które oferujemy są trwałe i z pewnością posłużą przez wiele lat.

Prosta obsługa za pomocą ''JEDNEGO GUZIKA''

W automacie nie występują elementy obsługi manualnej, wszystkie czynności odbywają się poprzez wcześniejsze wprowadzenie danych do sterownika. Już nie musicie Państwo pamiętać o jakichkolwiek ustawieniach. Cały proces pracy maszyny został zautomatyzowany.

Rozwiązaniem rewolucyjnym na rynku jest innowacyjny system Basat IPS - Logic zastąpił on wszystkie dzwignie  manualne, które w tego typu automatach służą do wydawania porcji. Nasze maszyny wyposażone są w tłoczki obrotowe sterowane wysokiej klasy pneumatyką. Proces wydawania loda odbywa się poprzez dotknięcie ekranu panelu sterującego.

Zastosowanie tego systemu zapobiega, w 100% procentach możliwości sprzedaży produktu bez zarejestrowania tej czynności w liczniku sprzedanych porcji, a sprzedaż robi się dziecinnie prosta, jak nigdy dotąd.


Zapewniamy Państwa, że są to nieliczne modyfikacje dotyczące działu ''JEDEN GUZIK'' By przekonać się o niepowtarzalności naszego urządzenia zapraszamy na prezentację wszystkich możliwości, jakie posiada nasz automat.

 

Nowoczesny i niezawodny system sterowania!

Pełną kontrole nad bezawaryjnym i bezpiecznym zarządzaniem pracą automatu pozostawiliśmy najnowszemu sterownikowi Siemens S7-1200 uważanym za lidera w swojej klasie. Sterownik ten ma wręcz nieograniczone możliwości we wprowadzaniu ewentualnych zmian i modyfikacji naszego oprogramowania.

Sterownik ten odpowiada między innymi za:

  • utrzymanie właściwych parametrów masy lodowej
  • stałą konsystencję i stopień zmrożenia masy lodowej.
  • kontrolę ilości masy lodowej informując o jej niskim poziomie
  • generowanie wszelkich statystyk (np. raport sprzedaży zarówno ilościowy jak i kwotowy)
  • zabezpiecza przed awarią urządzenia zamontowane w automacie

Nie musicie pamiętać już o manualnym przełączaniu automatu w pozycję dzień/noc. Wystarczy wprowadzić tylko przedział godzinowy, a resztę wykona za was urządzenie.

Nasza maszyna posiada nieograniczone możliwości modyfikowania oprogramowania, co jest niezbędne w nadążaniu za światowymi trendami w dziedzinie lodziarstwa bez potrzeby wymiany parku maszynowego. 

 

SYSTEM SMS

System SMS polecany jest właścicielom, którzy nie są w stanie osobiście kontrolować swoich punktów każdego dnia. Stworzony został z myślą o grupie najbardziej wymagających klientów by zapewnić im absolutny komfort w zarządzaniu i kontrolowaniu tego co dzieje się w danej chwili w Waszym punkcie sprzedaży.
W każdej chwili, niezależnie gdzie się znajdujecie, jesteście w stanie kontrolować wszelkie statystyki sprzedaży, utargi bieżące, utargi dzienne, obecność pracownika w pracy i wiele innych . Na Wasze życzenie maszyna prześle każdą możliwą informację, która uznacie za niezbędną.

* System sms  jest opcją dodatkowo płatną. Nie występuje w standardowym wyposażeniu

 

DOBÓR URZĄDZEŃ

Dołożyliśmy wszelkich starań by nasz automat został wykonany zgodnie z wszelkimi najnowszymi standardami obowiązujących w tego typu urządzeniach. Materiały wykorzystane do budowy zachowują wszelkie normy obowiązujące, pod względem jakościowym i sanitarnym.

W naszym automacie stosujemy wyłącznie podzespoły renomowanych firm. Za obsługę i sterowanie odpowiada sterownik marki SIEMENS, układ napędowy został zaprojektowany z wykorzystaniem włoskich motoreduktorach BONFIGLIOLI natomiast za proces chłodzenia odpowiadają urządzenia EMBRACO ASPERA oraz DANFOSS.

Nasze maszyny ZAWSZE wyposażone są w dwa niezależne układy chłodzenia, co daje pewność ich prawidłowego działania. Przecież Chcecie oferować swoim klientom lody KRĘCONE a nie PRAWIE KRĘCONE.

Duży nacisk położyliśmy również na wygląd i jakość wykonania wszelkich detali. Wszystko to powstało z myślą o tym by na długie lata Państwa automat zawsze cieszył wyglądem i jakością.

 

 

 

 

 

Sprzedaż

Zainteresowany naszymi produktami?
Skontaktuj się z nami.

+48 602 590 591

Serwis

Dojedziemy do państwa najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia usterki.

+48 782 291 023