Jesteśmy producentem wysokiej klasy automatów do lodów
Sprzedaż   +48 602 590 591 Serwis   +48 782 291 023  biuro@basat.pl
PL  IT
« Wróć

Automaty i maszyny do lodów świderków

 

Trudno znaleźć kogoś, kto nie lubiłby lodów. Latem orzeźwiają i przez wiele osób są jednoznacznie kojarzone z urlopowym wypoczynkiem. Basat to firma z ogromnym doświadczeniem w zakresie oferowania Klientom doskonałego sprzętu przeznaczonego do wytwarzania lodów na potrzeby gastronomii i cukiernictwa. Automaty do lodów świderków można łatwo spotkać w restauracjach, kawiarniach i cukierniach. Coraz częściej są to rozwiązania dostarczane przez nas i nie ma w tym cienia przypadku.

Pyszne i zimne lody świderki – maszyna od nas to optymalna opcja

Nasze doświadczenie pozwoliło nam stworzyć urządzenia, które wręcz doskonale sprawdzają się w różnych sytuacjach. Warto postawić na nasz sprzęt również dlatego, że zastosowano w nim innowacyjną technologię IPS Logic, dzięki której efektywność pracy jest zdecydowanie lepsza. Za stabilność w tym obszarze odpowiadają wysokiej klasy podzespoły, w tym zaawansowany technologicznie sterownik Siemens S7-1200. Tym samym maszyna do lodów świderków będzie spisywać się bez zarzutu przez długi czas.

Pomoc techniczna zawsze gotowa, aby wesprzeć Klienta

Szanujemy naszych partnerów i bardzo zależy nam na tym, aby mogli oni swobodnie korzystać z oferowanych rozwiązań bez przeszkód. Oczywiście jak w przypadku wszystkich urządzeń, tak i tu może dojść do sytuacji trudnych. Jeśli pojawią się przeszkody w użytkowaniu maszyn, serwisanci dojadą na miejsce i rozwiążą problem. Automaty do lodów świderków, które dostarczamy są znane z niezawodności, jednak gdy pojawi się konieczność konsultacji, nasza reakcja jest natychmiastowa.

Idealne lody świderki i maszyna, która czyni je wyjątkowymi

Oferowane urządzenia są łatwe w obsłudze, co jest warte podkreślenia. Korzystanie z nich nie wymaga od nikogo szkoleń ani kursów. Obsługiwanie automatu opiera się na przejrzystym panelu dotykowym, który umożliwia pełną rejestrację wszystkich zrealizowanych transakcji i przygotowanych porcji. Inne maszyny do lodów świderków mogą nastręczyć trudności w użytkowaniu – w przypadku naszego automatu Basat IPS – Logic nie ma takiego ryzyka.

 

Sprzedaż

Zainteresowany naszymi produktami?
Skontaktuj się z nami.

+48 602 590 591

Serwis

Dojedziemy do państwa najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia usterki.

+48 782 291 023