Jesteśmy producentem wysokiej klasy automatów do lodów
Sprzedaż   +48 602 590 591 Serwis   +48 782 291 023  biuro@basat.pl
PL  IT
« Wróć

Maszyna do lodów włoskich

 

Lody włoskie to deser, który podbił serca klientów w różnych częściach świata. W Polsce cieszy się on szczególną popularnością nad morzem, zwłaszcza w sezonie letnim. Ponadto można się z nim spotkać w menu wielu restauracji, kawiarni czy innego rodzaju lokali gastronomicznych w różnych częściach kraju – o każdej porze roku. Biorąc pod uwagę coraz większą liczbę lodziarni w ostatnich latach, można wysnuć oczywisty wniosek: maszyna do lodów włoskich to inwestycja, która się opłaca. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty, w której mamy wiele profesjonalnych urządzeń z tej kategorii.

Łatwa w obsłudze maszyna do lodów włoskich

W lodziarniach często panuje duży ruch, a klienci potrafią się bardzo niecierpliwić. Jeśli zależy Ci na zwiększeniu szybkości obsługi, maszyna do lodów włoskich obsługiwana za pomocą jednego przycisku to idealne rozwiązanie. Nie dość, że usprawnia ona wydawanie kolejnych porcji słodkości, to dodatkowo skraca proces szkolenia i zmniejsza ryzyko pomyłek. Ponadto klienci nie będą narzekać na zbyt małe porcje – maszyna do lodów włoskich odmierzy je za każdym razem po równo. Optymalizacja procesu wydawania lodów wyjdzie Twojemu biznesowi na korzyść – wypróbuj urządzenia od firmy Basat i przekonaj się sam.

Maszyna do lodów włoskich – wysoka jakość wykonania

Sprzęt gastronomiczny ma być przede wszystkim funkcjonalny. Precyzyjne wykonanie z dobrej jakości materiałów przedłuża żywotność sprzętu i decyduje o jego niskiej awaryjności. Sprawdzona maszyna do lodów włoskich nie zacina się i nie wymaga ciągłych napraw. Dostępne w sklepie Basat urządzenia wykorzystują najnowsze technologie i z tego względu wyróżniają się na tle konkurencji. Pod względem wyglądu również prezentują się świetnie, a to przez jakość i staranność wykonania. Maszyny do lodów znanych marek są łatwe w czyszczeniu i obsłudze.

Nowoczesna maszyna do lodów włoskich – zgodna z normami

Dostosowanie do standardów panujących w branży oraz norm jakościowych to absolutna konieczność. Basat oferuje maszyny do lodów, w których wykorzystano wyłącznie najwyższej jakości podzespoły od znanych, sprawdzonych producentów. Urządzenia spełniają wszelkie normy jakościowe i sanitarne. Kupując u nas, masz pewność, że zaopatrujesz się u profesjonalistów i dostajesz wytrzymały, nowoczesny sprzęt.

Maszyny do lodów włoskich – sprzedaż i serwis

Oprócz sprzedaży maszyn oferujemy okresowe przeglądy, aby maszyny do lodów włoskich sprawowały się na medal jak najdłużej to możliwe. A gdy zdarzy się awaria, służymy pomocą. Wystarczy, że zgłosisz nam problem, a maszyna do lodów włoskich zostanie przez nas odebrana, naprawiona i odwieziona z powrotem we wskazane miejsce. Cały proces przebiega błyskawicznie – przyjeżdżamy do klienta w ciągu maksymalnie 24 godzin od uzyskania informacji o awarii. Własny magazyn części zamiennych, doświadczony personel i znajomość urządzeń pozwala nam przeprowadzać naprawy w krótkim czasie, co dla Ciebie oznacza minimalizację strat. Zaufaj nam, tak jak zaufało nam już wiele firm na przestrzeni lat.

 

Sprzedaż

Zainteresowany naszymi produktami?
Skontaktuj się z nami.

+48 602 590 591

Serwis

Dojedziemy do państwa najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia usterki.

+48 782 291 023