Siamo un produttore di macchine di alta qualità per il gelato
Vendita   +48 602 590 591 Servizio   +48 796 665 355  biuro@basat.pl
PL  IT
« Ritorno

Używane automaty do lodów

Oferta przygotowana przez firmę Basat uwzględnia potrzeby różnego rodzaju lokali gastronomicznych w zakresie maszyn do produkcji lodów. Posiadamy w tym obszarze szerokie doświadczenie, które pozwala nam produkować urządzenia zaawansowane technicznie i wydajne. Jeśli ktoś chce zaoszczędzić, nie rezygnując przy tym z doskonałej jakości produktu finalnego , używane automaty do lodów naszej marki są wyśmienitą alternatywą. Czuwamy, aby świetnie działały, a koszt ich zakupu był atrakcyjny. Dla wielu Klientów to ważny atut.

Ekonomiczna opcja dla gastronomii

Możliwe, że właściciele lokalu działającego w jakimś miejscu chcieliby sprawdzić czy sprzedaż lodów oraz lodowych deserów będzie opłacalna. Nie ma konieczności inwestowania w fabrycznie nowe urządzenie, ponieważ opcja „z drugiej ręki” oraz możliwość dzierżawy również wypada korzystnie. Minęły czasy, kiedy używane automaty do lodów były wątpliwym wyborem. Udowadniamy, że wydając niewiele, można pozyskać wyposażenie spełniające oczekiwania w zakresie użytkowym. Sprzęt spełnia przy tym konieczne normy sanitarne.

Gdzie warto kupić używane automaty do lodów i nie żałować?

Praktyka rynkowa, jaką ma za sobą marka Basat, pozwala zaproponować Klientom z różnych sektorów usług gastronomicznych świetne wyposażenie. Gama używanych egzemplarzy nie ustępuje nowym w aspekcie związanym ze sprawnością działania czy wydajnością. Nad kondycją techniczną każdej maszyny czuwa personel serwisowy, który jest w stanie zagwarantować bezawaryjne działanie także modeli mających za sobą pracę w innej lokalizacji.

Sposób na pyszne lody dla gości

Zakup urządzenia używanego jest bardzo dobrym pomysłem w przypadku tych lokali, które chcą oferować lody świderki sezonowo, zwłaszcza w okresie letnim. Bez konieczności wydawania sporych pieniędzy można zaopatrzyć się w sprzęt spełniający wszelkie oczekiwania związane ze stabilnością działania. Wszystkie modele w tej kategorii są przed sprzedażą poddawane szczegółowym przeglądom technicznym na co udzielamy pisemnej gwarancji. Sprawiają one, że używane automaty do lodów będą działać bez zarzutu.

 

Sprzedaż

Zainteresowany naszymi produktami?
Skontaktuj się z nami.

+48 602 590 591

Serwis

Dojedziemy do państwa najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia usterki.

+48 782 291 023