Jesteśmy producentem wysokiej klasy automatów do lodów
Sprzedaż   +48 602 590 591 Serwis   +48 782 291 023  biuro@basat.pl
PL  IT
« Wróć

Automaty do lodów kręconych(świderków) i amerykańskich

Lody amerykańskie to przysmak ceniony również w naszym kraju. Szczególnie w sezonie letnim można spotkać wielu turystów i spacerowiczów delektujących się delikatnym smakiem lodów świderków. Aby jednak lody, które są sprzedawane POSIADAŁY ODPOWIEDNIE WALORY SMAKOWE a ich wytwarzanie bezpieczne potrzebna jest wysokiej klasy maszyna do lodów amerykańskich. Takie właśnie maszyny do lodów świderków oferuje Państwu firma Basat. Nasze urządzenia to najwyższej jakości sprzęt charakteryzujący się wysoką wydajnością. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii oraz dbałość o każdy szczegół wykończenia sprawia, że maszyna do lodów kręconych, którą oferujemy to sprzęt najwyższej klasy cechujący się bezawaryjnością. Jest to również urządzenie energooszczędne, dzięki czemu pozwala na znacznie zminimalizowanie kosztów produkcji lodów. Kolejną zaletą jaką posiada nasza maszyna do lodów amerykańskich jest jej funkcjonalność. Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i intuicyjna co znacznie ułatwia pracę w pełnym ruchu sezonie. Warto nadmienić również, że nasze maszyny do lodów objęte są na terenie kraju serwisem, który w bardzo szybki i solidny sposób jest w stanie usunąć każdą usterkę lub awarię. W naszym serwisie stosujemy tylko oryginalne części najwyższej jakości co jest gwarancją skutecznej naprawy. Maszyny do lodów oferowane przez firmę Basat to najnowocześniejsza technologia. Nie wymagają ręcznej obsługi bowiem cały proces produkcji i wydawania porcji lodów odbywa się automatycznie poprzez DOTKNIĘCIE WYBRANEJ IKONY NA PANELU DOTYKOWYM. Dzięki temu proces sprzedaży lodów amerykańskich zostaje zautomatyzowany a tym staje się o wiele wydajniejszy i bardziej sprawny. Maszyny naszej firmy znane są w całym kraju. Cieszą się niesłabnącą popularnością wśród pracowników branży gastronomicznej. Elegancki design oraz najwyższej klasy części zastosowane do produkcji to gwarancja zadowolenia z użytkowania. Maszyny do lodów świderków, które oferujemy są trwałe i z pewnością posłużą przez wiele lat.

Prosta obsługa za pomocą ''JEDNEGO GUZIKA''

W automacie nie występują elementy obsługi manualnej, wszystkie czynności odbywają się poprzez wcześniejsze wprowadzenie danych do sterownika. Już nie musicie Państwo pamiętać o jakichkolwiek ustawieniach. Cały proces pracy maszyny został zautomatyzowany.

Rozwiązaniem rewolucyjnym na rynku jest innowacyjny system Basat IPS - Logic zastąpił on wszystkie dzwignie  manualne, które w tego typu automatach służą do wydawania porcji. Nasze maszyny wyposażone są w tłoczki obrotowe sterowane wysokiej klasy pneumatyką. Proces wydawania loda odbywa się poprzez dotknięcie ekranu panelu sterującego.

Zastosowanie tego systemu zapobiega, w 100% procentach możliwości sprzedaży produktu bez zarejestrowania tej czynności w liczniku sprzedanych porcji, a sprzedaż robi się dziecinnie prosta, jak nigdy dotąd.


Zapewniamy Państwa, że są to nieliczne modyfikacje dotyczące działu ''JEDEN GUZIK'' By przekonać się o niepowtarzalności naszego urządzenia zapraszamy na prezentację wszystkich możliwości, jakie posiada nasz automat.

 

Nowoczesny i niezawodny system sterowania!

Pełną kontrole nad bezawaryjnym i bezpiecznym zarządzaniem pracą automatu pozostawiliśmy najnowszemu sterownikowi Siemens S7-1200 uważanym za lidera w swojej klasie. Sterownik ten ma wręcz nieograniczone możliwości we wprowadzaniu ewentualnych zmian i modyfikacji naszego oprogramowania.

Sterownik ten odpowiada między innymi za:

  • utrzymanie właściwych parametrów masy lodowej
  • stałą konsystencję i stopień zmrożenia masy lodowej.
  • kontrolę ilości masy lodowej informując o jej niskim poziomie
  • generowanie wszelkich statystyk (np. raport sprzedaży zarówno ilościowy jak i kwotowy)
  • zabezpiecza przed awarią urządzenia zamontowane w automacie

Nie musicie pamiętać już o manualnym przełączaniu automatu w pozycję dzień/noc. Wystarczy wprowadzić tylko przedział godzinowy, a resztę wykona za was urządzenie.

Nasza maszyna posiada nieograniczone możliwości modyfikowania oprogramowania, co jest niezbędne w nadążaniu za światowymi trendami w dziedzinie lodziarstwa bez potrzeby wymiany parku maszynowego. 

 

SYSTEM SMS

System SMS polecany jest właścicielom, którzy nie są w stanie osobiście kontrolować swoich punktów każdego dnia. Stworzony został z myślą o grupie najbardziej wymagających klientów by zapewnić im absolutny komfort w zarządzaniu i kontrolowaniu tego co dzieje się w danej chwili w Waszym punkcie sprzedaży.
W każdej chwili, niezależnie gdzie się znajdujecie, jesteście w stanie kontrolować wszelkie statystyki sprzedaży, utargi bieżące, utargi dzienne, obecność pracownika w pracy i wiele innych . Na Wasze życzenie maszyna prześle każdą możliwą informację, która uznacie za niezbędną.

* System sms  jest opcją dodatkowo płatną. Nie występuje w standardowym wyposażeniu

 

DOBÓR URZĄDZEŃ

Dołożyliśmy wszelkich starań by nasz automat został wykonany zgodnie z wszelkimi najnowszymi standardami obowiązujących w tego typu urządzeniach. Materiały wykorzystane do budowy zachowują wszelkie normy obowiązujące, pod względem jakościowym i sanitarnym.

W naszym automacie stosujemy wyłącznie podzespoły renomowanych firm. Za obsługę i sterowanie odpowiada sterownik marki SIEMENS, układ napędowy został zaprojektowany z wykorzystaniem włoskich motoreduktorach BONFIGLIOLI natomiast za proces chłodzenia odpowiadają urządzenia EMBRACO ASPERA oraz DANFOSS.

Nasze maszyny ZAWSZE wyposażone są w dwa niezależne układy chłodzenia, co daje pewność ich prawidłowego działania. Przecież Chcecie oferować swoim klientom lody KRĘCONE a nie PRAWIE KRĘCONE.

Duży nacisk położyliśmy również na wygląd i jakość wykonania wszelkich detali. Wszystko to powstało z myślą o tym by na długie lata Państwa automat zawsze cieszył wyglądem i jakością.

 

 

Sprzedaż

Zainteresowany naszymi produktami?
Skontaktuj się z nami.

+48 602 590 591

Serwis

Dojedziemy do państwa najpóźniej w ciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia usterki.

+48 782 291 023